Bohaterowie

Percy Jackson
18 letni syn Posejdona i Sally Jackson .Chłopak Annabeth Chase .Co zrobi kiedy stanie w oko w  oko z największą wojną w historii świata.Kogo wybierze kiedy stanie na rozdrożu życia i czy uda mu się ocalić bliskich czy wręcz przeciwnie ściągnie chaos i zagładę ?


                                                             Annabeth Chase
18 letnia córka Ateny i Fryderyka Chase.Dziewczyna Percy'ego  Jacksona .Czy uda jej się powstrzymać Percy'ego przed najgorszą decyzją w życiu. Co zrobi gdy pojawi się dawna przyjaciółka Percy'ego?Zrozumie jego zachowani i mu wybaczy ?
czy dla nich będzie już za późno.

                                                                  Jackob Black
Jackob Black 22 letni przyjaciel Percy'ego .Zawsze jest gotowy oddać za niego życie,Jaką role odegra w tej historii ?Czy w obliczu zagrożenia będzie wstanie schować topór wojenny? Czy pogodzi skłóconą parę?

Clarisse La Rue 20letnia córka Aresa . Co w jej życiu się wydarzy, że postanowi dołączyć do Ligi i to tak okrutnej . Czy zdąży na czas i powie swojej przyjaciółce prawdę, którą przeważy nad losem jej bliskich?

Amanda siostra bliźniaczka Percy'ego . Żyła w nie wiedzy tak jak jej biologiczna rodzina . Na początku miała za zadanie zabić syna Posejdona i córkę Ateny  .Teraz nie wie kim jest co od niej oczekują inny ? Chce za wszelką cenę poznać prawdę ,ale nie ta ,którą już zna .
 Thalia Grace
Thalia Grace najlepsza przyjaciółka Annabeth ,łowczyni Artenmidy , córka Zeusa. Czy zdoła sobie poradzić ze zdradą ? Kolejny raz ją bliscy zawiedli . Co zrobi gdy pozna tajemnice Percy'ego ? Czas biegnie do przodu ,a  ona ma coraz mniej czasu by powiadomić anioła o planach jej przyjaciół.
Luke Castellan
Luke ma 25 lat jest synem Hermesa i May . Wrócił z Elizjum razem z Sileną i Charlie'm . zawsze będzie  kochał Annabeth i Thalie ,ale jako siostry .Tym razem los nie będzie dla niego okrutny .Pozna pewną osóbkę ,ale jaką rolę odegra w tej historii? Czy znowu stanie po stronie zła czy wręcz przeciwne ?Przyjdzie mu podjąć decyzję ,której nikt mu nie pozazdrości .
Sielena Beauregard

Silena Beauregar 22-nia córka Afrodyty . Wróciła wraz z Luke'm i Charlie'm do obozu ,ale czy od razu wszyscy jej na nowo zaufają  ? Wyruszy na misję ,ale czy z niej wróci żywa ?  Jeden wybór zadecyduje nad jej życiem.


Charli Beckendorf
(Wybaczcie nie mogłam dla niego znaleźć dobrego aktora )
22 -letni syn Hefajstosa . Chce zacząć wszystko od nowa ,lecz po stracie przyjaciela będzie nim kierowała żądza zemsty . Tylko nieliczni przetrwają nadchodzące czasy  . Musimy znaleźć w sobie siłę by odbudować stracone więzy .
 Sally Jackson
Sally Jackson kim ona tak naprawdę jest ? Przez ten cały czas kiedy Percy był w obozie szukała odpowiedzi na nurtujące ją pytanie . Poznała tajemnice ,której wolały by nie poznać .  Okłamywana przez wszystkie lata.
Jest nie tylko pisarką ,ale i wojowniczką ,więc kim jeszcze może być ?Może jednak ona zna całą prawdę i postanowi to wykorzystać w odpowiednim momencie .
Willow Sunny
Córka Apolla ma pewien bardzo rzadki ,ale cenny talent . Czasami wolałaby go nie mieć . Wie dużo rzeczy ,których wolałaby nigdy  nie wiedzieć. Wielu łaknie jej daru przez co  istnieje zagrożenie jej życia . Pozna miłość czy straci ją szybko ?
Christin Jackson
Kuzynka Percy'ego zadziorna,waleczna . Oddała by za swoją rodzinę życie . Niestety w obliczu nadchodzącej wojny musiała zrezygnować z miłości swojego życia . Jest gotowa oddać życie za rodzinę czy będzie musiała się do tego posunąć ?
Tom Jackson
Kuzyn Percyego zakochał  się w jego koleżance . Zawsze chciał poznać swoich rodziców .Ale czy już jak ich pozna będzie czuł się lepiej? Czy uda mu się godnie zastąpić przywódce ?

Artemis Cook
Wojowniczka ,bohaterka ,utraciła swoją miłość na wojnie . Zabiła przyjaciela ,ale jej serce wciąż jest dobre . Może ma skazy ,ale umie sobie z nimi poradzić. Pomaga innym choć sama już  nie ma nadziei. Walczy tylko dlatego by poświęcenie innych nie poszło na marne.
Sophia
Wkurzająca przyjaciółka Percy'ego kocha się z nim bić . Ni byłaby sobą ,gdyby się z nim nie pokłóciła . Razem tworzą zabójcza . Jak będzie teraz ?

5 komentarzy:

 1. Dopiero zobaczyłam bohaterów, a już mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie aktorki wzięłaś do ról Sophie, Christin, Willow i Sileny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak szczerze nie wiem . Po prostu w google grafika jeśli chodzi o Silene to wpisałam Sielena Beauregard i mi się wyświetliły zdjęcia i właśnie w ten sposób znalazłam focie dla Sileny i Christin . Jeśli chodzi o Sophi to było podobnie wpisałam Sophie z Huntiku i już . Z Willow było ciężej ,bo nie znałam aktorki o takim wyglądzie jak córka Apollo ,która na dodatek strzela z łuku ,więc wpisałam po prostu łuczniczka :D Nie takiej odpowiedzi oczekiwałaś wiem :(

   Usuń

Obserwatorzy

Andro wyspa twórczości